İletişim

YASAL UYARI

Sitemiz hukuka ve yasalara saygılı olarak yayın politikası gütmeyi amaçlamaktadır. Telif ve kişilik haklarına riayet ederek yayıncılık yapmaktadır. 5611 sayılı yasa kapsamında resim, video ve haber erişimine ulaşabileceğiniz bir platform olarak yayın yapmaktayız.

Bahsi geçen yasaya göre site yönetiminin kaynak gösterilen ve zaman aşımına uğrayan paylaşımlarla alakalı kontrol yetkisi yoktur. 

Sitedeki paylaşımlarla alakalı olarak telif sahibiyseniz telife dair belgenizi göstererek bizlere ulaşabilirsiniz. ‘’Uyarı Al-Kaldır’’ prensibiyle hareket eden sitemizdeki telifli görsel, video ve içerikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sitemiz, telif sahibi tarafından talep edilen içerikleri takribi olarak 7 gün içerisinde kaldırır ve google.com adresinden de kaldırılmasını talep eder.

Sitemizde yayınlanan görsel, video, içerik, haber gibi portal paylaşımlarında basın ve toplum ahlakına, hukuk kurallarına, yasal prosedürlere ve kişilik haklarına saygılı olacağımızı/uyacağımızı taahhüt ederiz.

Gönder