Show TV Ne Gemiler Yaktım dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 30 Ekim 2023
  • 130 okunma

Yaz dizileri yerlerini ana sezon dizilerine bırakırlarken bu süreçte yalnızca mevcut dizilerin yeni sezonları değil, yeni projeler de izleyiciler tarafından yakın takip altına alındı. Dijital platformların da yaygın olarak tercih edilmeye başlanması ile birlikte rekabetleri iyiden iyiye artan televizyon kanalları, iddialı dizi projeleri ile izleyicilerin dikkatlerini çekmeye çalıştı. Bu noktada henüz yayına girmemiş ancak oyuncu kadrosu ile şimdiden merak uyandıran projelerden biri de ‘Ne Gemiler Yaktım’ isimli dizi oldu.

Daha önce farklı projelerde rol alan Deniz Baysal ile Devrim Özkan, bir süredir sosyal medya kullanıcıları tarafından yakından takip ediliyorlardı. İkilinin birbirlerine olan benzerliğinin bir projede değerlendirilmesi gerektiğini savunan izleyiciler, sonunda seslerini duyurdu. Show TV, geçtiğimiz günlerde duyurmuş olduğu ‘Ne Gemiler Yaktım’ isimli yeni dizinin kadrosunda başrol olarak Baysal ile Özkan’a yer verdi.

Geçtiğimiz hafta okuma provası gerçekleştirilmiş olan Ne Gemiler Yaktım, henüz başlamamış olmasına rağmen milyonları heyecanlandırmayı başardı. İzleyiciler yeni dizinin konusunu ve tam oyuncu kadrosunu merak ediyorlar.

OYUNCU KADROSUNDA YOK YOK

2023/10/post-1698660415-4356-1698219399-ne-gemiler-yakt-m-okuma-ibie.webp

Fenomen dizi Teşkilat’ta 3 sezon boyunca ‘Zehra’ karakterine hayat veren Deniz Baysal ile Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin Songül’ü Devrim Özkan, yeni dizi Ne Gemiler Yaktım’da buluştu. İki güçlü kadın karaktere hayat verecek olan ikiliye, şu ünlü isimler eşlik edecek:

- Buğra Gülsoy, Erkan Kolçak Köstendil, Berk Hakman, Çiğdem Selışık Onat, Macit Koper, Mert Denizmen, Nazmi Kırık, Melis Duru Ünal (çocuk oyuncu).

NE GEMİLER YAKTIM’IN KONUSU NE?

Oyuncu kadrosu ile şimdiden heyecan uyandıran Ne Gemiler Yaktım, konusu ile de dikkat çekti. Ortak noktaları annelik olan Yasemin (Deniz Baysal) ile Fidan (Devrim Özkan) bir şekilde bir araya gelecek. İki annenin yollarının kesişmesi ile birlikte hayat mücadelesi başlayacak. Kadınlar birbirlerine her noktada destek vererek yeni bir hayat inşa etmeye çalışacaklar.

İlgili Yazılar