Şahane Hayatım'ın fragmanı yayınlandı! Şahane Hayatım konusu ve oyuncuları

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 31 Ekim 2023
  • 491 okunma

Sezon dizilerinin yanı sıra yaz dizileri ile de senelerdir izleyicileri ekranları başlarına kilitlemeyi başaran Fox TV, son olarak yeni dizisi ile gündeme geldi. Tam 6 sezon boyunca reyting rekortmenliğini elinden bırakmayan Yasak Elma’nın ardından iddiasını kaybetmek istemeyen kanal hem kadrosu hem de konusu ile dikkat çeken ‘Şahane Hayatım’ isimli yeni projesi ile sektörde yankı uyandırdı.

Bir süre önce okuma provaları ile gündeme gelen Şahane Hayatım için geri sayım başladı. Fragmanı ile dikkat çeken dizide neler yaşanacağı merak edilirken Fox TV’nin bu yapımından oldukça umutlu olduğu öğrenildi. Peki, Şahane Hayatım’ın konusu ne? Şahane Hayatım’ın oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

ŞAHANE HAYATIM’IN İLK BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Fox TV’nin yeni dizisi Şahane Hayatım’ın ilk bölümü için geri sayım başladı. Dizinin tanıtım videoları ile dikkatleri üzerine çeken kanal yönetimi, 1’inci bölümün 1 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olduğunu açıkladı.

ŞAHANE HAYATIM OYUNCU KADROSU VE KONUSU

Onur Tuna, Hilal Altınbilek, Serkan Keskin, Yiğit Özşener, Sumru Yavrucuk, Nesrin Cavadzade ve Gökçe Eyüboğlu gibi ünlü isimlerin rol aldığı Şahane Hayatım, fragmanları ile dikkat çekti. Dizinin ilk bölümünde yaşanacak olanlara şahitlik eden izleyiciler, şimdiden büyük bir heyecan yaşadı.

Şahane Hayatım’ın ilk bölümünde sınıf farklılıklarının içerisinde başarılı, burslu ve matematik şampiyonu bir genç kız karşınıza çıkacak. Etrafındaki tüm ilgisizliğe, sevgisizliğe rağmen kendine yer bulmaya çalışan genç kız, dizi boyunca birçok adaletsizlik ile karşı karşıya gelecek. Karşılaştıklarının ardından iyi ile kötü arasında bir seçim yapmak zorunda kalacak olan Şebnem, düzene ayak uydurmak yerine kafa tutmayı meyledecek.

Şebnem’in kimse tarafından bilinmeyen karanlık geçmişi, bir gün bir tokat gibi yüzüne çarpacak. Geçmişten gelen Niyazi, Şebnem’in bin bir emek ile kurduğu yeni hayatını yıkmak için elinden gelen her şeyi yapacak.

İlgili Yazılar