Yılbaşında Sevgiliye Alınabilecek 26 En İyi Hediye Fikri

  • Fikir Mühendisi yazdı.
  • 27 Aralık 2020
  • 236 okunma

Yılbaşına sayılı günler varken sevgilinize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz bu listeye göz gezdirmelisiniz. Birbirinden farklı satın alabileceğiniz ya da yapabileceğiniz güzel hediye seçeneklerinden biri kesinlikle kafanıza yatacak!

1- Harf Yazılı Not Defteri

Harf Yazılı Not Defteri

Kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız ve kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız okul ve işte çok sık defter kullanıyorsa onun adının baş harfinin yazılı olduğu şık ve tasarım olan bir not defteri alabilirsiniz.

2- Piedmont Şarap Kadeh Seti

Piedmont Şarap Kadeh Seti

İster kız arkadaşınıza ister erkek arkadaşınıza romantik bir yılbaşı hediyesi almak isterseniz şarap kadehi tercih edebilirsiniz.

3- Plak

Plak

Sevgilinizin pikabı varsa ona sevdiği yerli ya da yabancı bir şarkıcının plağını alabilirsiniz. Özellikle aradığı ve bulamadığı bir albüm varsa şimdiden plak mağazalarından aramaya başlamalısınız.

4- Viski ya da Bira Bardağı

Viski ya da Bira Bardağı

Sevgiliniz viski ya da bira içmeyi seviyorsa onun adına özel olarak bardak tasarlatıp hediye edebilirsiniz.

5- Kol Düğmesi

Kol Düğmesi

Sevgiliniz iş hayatında sık sık takım elbise giyiyorsa onun adının baş harfinin olduğu şık bir kol düğmesi alabilirsiniz.

6- Led Işıklı Kalp Pano

Led Işıklı Kalp Pano

Sevgilinize kendinizin de hazırlayabileceği çok şık bir hediye olan led ışıklı kalpli pano hazırlayabilirsiniz. Burada sizin birlikte çekindiğiniz fotoğraflarla şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

7- Çerçeveli Kapsül Puzzle Seti

Çerçeveli Kapsül Puzzle Seti

Beraber çekildiğiniz fotoğrafı puzzle şeklinde hediye ederek yılbaşı akşamında birlikte puzzle’ı tamamlayabilirsiniz. Sonra bunu çerçevesinin içine koyarak evinizin en güzel köşesinde bulundurabilirsiniz. 

8- İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi

İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi

Sevgilinizle güzel anlarınızın fotoğraflarını ister kendinizin hazırladığı ister satın aldığınız ipli ve mandallı çerçeve içerisine asarak ona tatlı bir hediye verebilirsiniz.

9- Yılbaşı Butik Kurabiye

Yılbaşı Butik Kurabiye

Sizin de yapabileceğiniz ya da alabileceğiniz lezzetli butik kurabiyelerini yılbaşına özel süsleyerek ya da yılbaşına özel şekiller vererek şık bir kutuya koyup sevgilinize hediye edebilirsiniz.

10- Yeni Yıl Sevgili Sepeti

Yeni Yıl Sevgili Sepeti

Sevgiliniz için yeni yıl sepeti oluşturabilirsiniz. İçerisine küçük ayıcık, şarap, yılbaşına özel kurabiyeler ve çikolatalar koyarak baka bir tatlı hediye hazırlayabilirsiniz.

11- Gümüş Kolye

Gümüş Kolye

Standart bir hediye olsa da kız arkadaşınızın tereddüt etmeden beğeneceği bir hediye olarak şık ve onun tarzında bir gümüş kolye alarak hediye edebilirsiniz.

12- Yılbaşı Çikolataları

Yılbaşı Çikolataları

Kimsenin hayır diyemeyeceği çikolataları ister kalpli ister şık bir kutunun içerisine dizerek sevgilinize hediye edebilirsiniz. Bunu dışında hazır şekilde de satılan çikolata kutularından da alabilirsiniz.

13- Yılbaşı Temalı Battaniye

Yılbaşı Temalı Battaniye

Soğuk kış günleri için oldukça da kullanışlı ve farklı olabilecek bir hediye olarak sevgilinize yılbaşı temalı battaniye alabilirsiniz.

14- Yılbaşı Konseptli Mini Bahçe

Yılbaşı Konseptli Mini Bahçe

Sevgiliniz için sukulentlerle kaplanmış fanus içerisinde mini bahçe hediye edebilirsiniz. Eğer hediye konusunda çok kararsızsanız bu hediye en ideal tercihlerden biridir.

15- Yılbaşı Temalı Kar Küresi

Yılbaşı Temalı Kar Küresi

Kar küreleri de her şekilde beğenilecek en güzel yılbaşı hediyelerindendir. Kız arkadaşınıza yılbaşı temalı güzel bir kar küresi alabilirsiniz.

16- Yılbaşı Temalı Müzik Kutusu

Yılbaşı Temalı Müzik Kutusu

Yılbaşı müziği çalan müzik kutusunu sevgilinize hediye edebilirsiniz. Uzun yıllardır da sevgililere hediye olarak verilebilecek en tatlı hediyelerden biri sayılır.

17- Yılbaşı Çorabı

Yılbaşı Çorabı

Yılbaşında çift çorabı olarak da alabileceğiniz yılbaşı temalı çorap tercih edebilirsiniz.

18- Ahşap Pipo Seti

Ahşap Pipo Seti

Erkek arkadaşınızın pipo tarzı şeylere merakı, ilgisi varsa yılbaşında adının baş harfinin yazılı olduğu pipoyu hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz.

19- Kokina Bitkisi (Yılbaşı Bitkisi)

Kokina Bitkisi (Yılbaşı Bitkisi)

Çok popülerleşmeye başlayan Kokina bitkisini sevgilinize alabilirsiniz. Farklı bir havası olan kırmızı meyveleri ile cezbedici bir hediye olabilir. Ayrıca kokina bitkisi şans ve bereketi simgeler.

20- Anı Kutusu

Anı Kutusu

2020 yılında resmettiğiniz güzel anıları bastırarak güzel bir anı kutusu hazırlayabilirsiniz. Bunu sevgilinize hediye ettiğinizde hem çok mutlu olur hem de fotoğraftaki anılarla duygusal bir an yaşar.

21- Polaraid Makine

Polaraid Makine

Yeni yıl hediyesi olarak polaraid makineden sevgilinize hediye ederek 2021 yılında güzel anılarınızı fotoğraflarla saklayabilirsiniz.

22- Kırmızı Eldiven

Kırmızı Eldiven

Sevgilinize yılbaşının rengi olan kırmızı renginde bir çift eldiven alabilirsiniz.

23- Yılbaşı Temalı Bardak Kupa ve Yanında Bitki Çayları

Yılbaşı Temalı Bardak Kupa ve Yanında Bitki Çayları

Yılbaşında sevgilinize hem yılbaşı temalı hem de birlikte fotoğrafınızın basıldığı bir kupa ile yanında sevgilinizin sevdiği bitki çaylarının olduğu şık bir kutu hazırlayabilirsiniz.

24- Rengarenk ve Farklı Kokularda Sabun

Rengarenk ve Farklı Kokularda Sabun

Sevgiliniz sabunların kokularını çok seviyorsa, küçük farklı şekillerde, güzel kokulu ve farklı renklerdeki sabunları küçük bir sepet ya da kutu içerisine koyarak hediye edebilirsiniz.

25- Kokulu Mum

Kokulu Mum

Yılbaşında sevgilinize kokulu mum alabilirsiniz. Yılbaşı temalı ve sizin fotoğrafınızın olduğu güzel bir mum tatlı bir hediye seçeneği olabilir.

26- Tütsü Çubuğu

Tütsü Çubuğu

Sevgiliniz tütsü seviyorsa ona sevdiği kokuların olduğu tütsü çubuklarından alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sevgiliniz için yılbaşı hediyesi alabileceğiniz gibi kendiniz de yapabilirsiniz. Örneğin anı kutusu yapabilirsiniz. Güzel ve şık bir kutu içerisine ister sadece o yılın isterseniz de sevgili olduğunuz sürece dair güzel fotoğrafları bastırabilirsiniz. Hatta o fotoğrafların arkasına şiir ya da güzel söz veya o ana ait yaşanmışsa komik anıyı da yazabilirsiniz. Ya da kendiniz yılbaşı kurabiyeleri yaparak tatlı bir kutunun içerisine güzelce dizebilirsiniz.

Yılbaşı hediyesi olarak güzel kokulu mum, sabun alabilirsiniz. Ya da sevebileceği güzel kokulu tütsü de alabilirsiniz.

İlgili Yazılar