Bambaşka Biri dünya medyasında! Burak Deniz ve Hande Erçel yoğun ilgi gördü

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 31 Ekim 2023
  • 556 okunma

Fox TV’nin yeni sezon dizilerinden Bambaşka Biri hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Başrollerinde Burak Deniz ile Hande Erçel’in yer aldığı dizi zaman zaman Erçel’in oyunculuğuna yönelik eleştiriler ile gündeme gelse de son olarak büyük bir başarıya imza atarak küresel çapta ses getirdi.

Yapımını TİMS& B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ile Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Bambaşka Biri, dünya medyasında büyük bir ilgi ile karşılaştı. Her sene Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen içerik ve televizyon sektörünü buluşturan ‘Mipcom Fuarı’ geçtiğimiz hafta yerli dizimize de ev sahipliği yaptı.

8 FARKLI DİLDE SEVENLERİNE SESLENDİLER

Hande Erçel, Burak Deniz, Timur Savcı, Burak Sağyaşar ve dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, geçtiğimiz hafta Global Agency’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilmiş olan fuara katıldı. Amerika’dan Asya’ya kadar pek çok bölgeden basın mensubu ile bir araya gelen dizi ekibi, yoğun bir ilgi ile karşılaştı.

Hande Erçel ve Burak Deniz, etkinlikte sevenleri için bir sürpriz düzenleyerek herkesi şaşkına çevirdi. Yapay zeka kullanan oyuncular hayranlarından gelen soruları 8 farklı dilde yanıtladıkları bir video paylaşımında bulundu. Röportajda; İngilizce, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Çince, Rusça ve Arapça dillerinin kullanıldığı görülürken bu sürpriz bir ilk olarak tarihe geçti.

BİRBİRİLERİNİ ÖVE ÖVE BİTİREMEDİLER

Seneler önce de bir projede bir arada olan Burak Deniz ile Hande Erçel, birbirlerini öve öve bitiremediler. 7 yıldır birlikte iş yapmayı planladıklarını ifade eden Erçel, doğru projeyi beklediklerini ve sonunda o adımında Burak Sağyaşar ile Timur Savcı’dan geldiğini belirtti. “O kadar istiyorduk ki hiç düşünmedik” diyen Erçel, Deniz için ise şunları söyledi: “Benim için Burak ile tekrar bir araya gelmek çok güzel, umarım onun için de öyledir.”

“Aşk Laftan Anlamaz” isimli dizide de Erçel ile birlikte rol alan Deniz, partnerinin sözlerine şu şekilde karşılık verdi: “Hande çok güzel açıkladı. Çünkü çok güzel anılar ile ayrılmıştık eski işimizden, çok güzel sürdürdük arkadaşlığımızı. Onun da buraya yansıdığını düşünüyorum, hissediyorum. Bunu gerçekten çok istiyorduk ve doğru projeyi bekliyorduk.”

İlgili Yazılar