Netflix Kasım 2023 yayın programını duyurdu: Oscar kazandıran film geliyor

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 30 Ekim 2023
  • 371 okunma

Dünyanın en çok abonesine sahip olan dijital yayın platformlarından Netflix, Kasım 2023 yayın programını duyurdu. Kasım ayında izleyicileri birçok yeni dizi ve filmle buluşturacak olan Netflix, dikkat çeken yapımlarla öne çıkıyor. Platformda Kasım ayında David Fincher’ın yeni filmi ve bunun yanında The Crown’ın merakla beklenen son sezonu yer alacak. Ayrıca Virgin River’ın da özel Noel bölümü Kasım’da izleyici ile buluşacak.

Kasım ayında Netflix platformuna eklenecek olan içerikler arasında 2000’li yıllara damgasını vuran “13 Going on 30” filmi, aksiyon sahneleriyle beğeni toplayan “13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi”, cezaevinde yaşanan gerçekleri ortaya koyan “60 Days In” gibi projeler yer alıyor. Öte yandan korku filmlerini sevenler için “Black Christmas”, komedi ve aksiyon türü sevenler için “Cold Pursuit” filmi, aksiyon sevenler için de “Desperado” gibi yapımlar platforma geliyor. İşte detaylar…

YENİ DİZİ VE FİLMLER GELİYOR

Netflix platformunun, yakın bir zamanda Kasım 2023 içerikler listesini güncellemesi bekleniyor. Ancak şimdiden platform, Kasım ayında yayınlanacak olan dizi ve filmleri duyurdu. Birçok dikkat çeken yapımın yer aldığı platformda, izleyicileri Kasım ayında her türden merak uyandıran projeler bekliyor olacak. Söz konusu yapılar arasında öne çıkan projeler de bulunuyor.

Netflix’te Kasım 2023’te izleyici ile buluşacak yapımlar arasında dikkat çekenlerden biri 13 Going 30 (2004) filmi olacak. Filmde, genç bir kızın yetişkin olmayı dilediği komik hikayesi ele alınıyor.

KASIM’DA NETFLİX’TE NELER VAR?

Öte yandan 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) filmi de platformda yer alacak. Burada ise Libya’da bir saldırıya uğrayan ABD hakkında bir konu ele alınıyor. Bir diğer yandan 60 Days In dizisinin 5. sezonu da Kasım ayında platformda yer alacak.

Kasım ayında Netflix platformunda ayrıca, çok ses getirmiş bir film olan The Social Network (2010) filmi de yer alacak. Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg ile ilgili olan ve David Fincher’ın Oscar kazandığı bu film de izleyicilerle buluşacak.

İlgili Yazılar