Uraz Kaygılaroğlu Sakla Beni ile geri dönüyor! Yüreklere dokunacak!

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 30 Ekim 2023
  • 72 okunma

Seneler önce rol aldığı ‘Pis Yedili’ isimli gençlik dizisinde canlandırdığı karakter ile sektöre hızlı biri giriş yapan ve sonrasında da çok ses getiren birçok projede boy gösteren yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer almaya devam ediyor. Pis Yedili’den bu yana verdiği kilolar ile adeta bambaşka birine dönüşen Kaygılaroğlu, fiziksel değişiminin ardından kariyerinde de büyük bir sıçrama yaşadı.

Star TV’nin seneler önce final yapan dizisi Sefirin Kızı’nda ‘Gediz Işıklı’ olarak izleyicinin karşısına çıkan Uraz Kaygılaroğlu, romantik, karşılıksız seven, merhametli karakter ile yüreklere işlemişti. Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve daha pek çok ünlü ismin rol aldığı dizi ile kariyerinde adeta bir dönüm noktası yaşayan Kaygılaroğlu, son olarak yeni projesi ile sevenlerini heyecanlandırdı. Star TV’de yayınlanacak olan ‘Sakla Beni’ isimli dizi ile ekranlara dönüş yapmaya hazırlanan Kaygılaroğlu’nun, yine romantik bir karaktere hayat vereceği ve Gediz’i özleyen izleyicileri mest edeceği tahmin ediliyor.

‘METE’ KARAKTERİ MERAK KONUSU OLDU

Sefirin Kızı’nın finalinin üzerinden çok geçmiş olmasına rağmen ana karakterlerden ziyade Gediz Işıklı’nın merhametini ve gerçek sevdasını özleyen izleyicilere, Uraz Kaygılaroğlu’ndan heyecanlandıran bir sürpriz geldi. Yeni dizi Sakla Beni’de ‘Mete’ karakterine hayat verecek olan Kaygılaroğlu yine izleyicinin yüreğine dokunacak.

Ömrü boyunca aşktan, aşık olmaktan kaçan Mete, ‘asla’ dediği aşk duygusu ile tanışacak. Tedafüler silsilesinden doğacak olan tanışma, Mete’yi bambaşka birine dönüştürecek. Uraz Kaygılaroğlu bu projesinde de aşk tutkunlarını ekranları başlarına kilitleyecek gibi duruyor.

SAKLA BENİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Star TV’nin yeni dizisi Sakla Beni’de Uraz Kaygılaroğlu’nun partneri Cemre Baysel olacak. Dizi, 2 Kasım Perşembe günü saat 20:00’de ilk bölümü ile izleyicinin karşısına çıkacak.

İlgili Yazılar