Bir Derdim Var kadrosuyla dikkat çekti! Bir Derdim Var ilk bölüm ne zaman?

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 31 Ekim 2023
  • 482 okunma

Medyanın en güçlü isimleri arasında yer alan Kanal D, her sezon olduğu gibi bu sezon da izleyicilerin dikkatlerini çeken yapımlara imza atmaya devam ediyor. Bir süredir ‘Yargı’, ‘Üç Kardeş’ gibi yankı uyandıran projeler ile gündemden düşmeyen kanal, son olarak yeni dizisi ile dikkatleri üzerine çekti.

Geçtiğimiz günlerde yeni dizisi Bir Derdim Var’ın tanıtım videosunu yayınlayan Kanal D yönetimi, projenin oyuncu kadrosu ile milyonların dikkatini çekmeyi başardı. Uzun süredir ekranlarda olmayan başarılı oyuncuları bir araya getiren projenin konusu da bir hayli merak uyandırdı. Yalnızca başrolleri ile değil yan rolleri ile şimdiden çok konuşulan dizinin yayın tarihi araştırılmaya başlandı.

HERKES BAŞROL

Kanal D’nin geçtiğimiz günlerde tanıtım videolarını yayınlamış olduğu ‘Bir Derdim Var’ isimli yeni dizi, oyuncu kadrosu ile milyonların dikkatini çekti. Başrollerini Birce Akalay ile Mert Fırat’ın paylaştığı dizide yan rollerin de bir hayli etkili olacağı görüldü. Gençlerin sorunlarını, o sorunların çözüm yollarını ve daha pek çok önemli detayı ele alacak olan dizide; Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe ve Başak Gümülcinelioğlu gibi başarılı isimlerin de rol aldığı öğrenildi.

Birce Akalay’ın ‘Doktor Nilüfer’, Mert Fırat’ın ise ‘Savcı Ömer’ karakterlerine hayat verecekleri dizide, Engin Hepileri ‘Nöropsikiyatri Uzmanı Savaş’ olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Neslihan Arslan ‘Başhekim Damla’, Başak Gümülcinelioğlu ise ‘Sosyal Hizmetler Uzmanı Sibel’ karakterlerini canlandıracak. Dizide çocuk ve ergen psikolojisi işlenecek. Bu isimlerin yanı sıra; Ata Artman, Eylül Ersöz, Esila Umut, Ava Yaman, Ezgi Gör, Ataberk Mutlu ve Efe Boylu gibi genç yetenekler de kadroda boy gösterecek.

BİR DERDİM VAR İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

Tanıtımları ile dikkat çeken Bir Derdim Var için tam olarak bir tarih verilmedi. Kanal D dizi ‘Yakında’ açıklaması ile duyurdu. Dizinin kasım ayı içerisinde izleyicinin beğenisine sunulacağı tahmin ediliyor.

İlgili Yazılar