Kızılcık Şerbeti'nde şok eden ayrılık: Ölümlü gelişme izleyicileri yasa boğacak!

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 30 Ekim 2023
  • 66 okunma

Son dönemlerde romanlaştırdığı hasta hikayelerinin senaryolaştırılmasına izin vererek ciddi bir popülerliğe kavuşan Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu, ‘Kızılcık Şerbeti’ isimli dizi ile de hayranlık uyandırdı. Budayıcıoğlu’nun gerçek hasta hikayesinden esinlenilerek senaryolaştırılan Kızılcık Şerbeti, ilk sezonundan bu yana izleyicileri ekranları başlarına kilitlemeyi başardı.

Budayıcıoğlu’nun modern bir ailede büyükmüş, özgür ruhlu hastasının ‘Doğa’ karakteri olarak ele alındığı Kızılcık Şerbeti, eylül ayında ikinci sezonu ile izleyicisinin karşısına çıkmaya başladı. Doğa ile Fatih’in ilişkisinin nereye gideceği, Pembe- Abdullah- Alev üçlüsü arasında neler yaşanacağı oldukça merak edilirken dizinin yeni bölüm tanıtımı herkesin ağzını açıkta bıraktı. Sahnelerden birinde bir ayrılık mesajı yer alması, sevilen karakterin kadro dışı kalacağını düşündürdü. İşte çok konuşulan o tanıtıma dair detaylar…

ÖMER'İN KONUŞMASI AKIL KARIŞTIRDI

Her cuma saat 20:00’de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkan Kızılcık Şerbeti, yeni bir gelişme ile gündeme geldi. 37’nci bölüm tanıtımı ile akışta yer alan dizi, izleyicilerini şaşkına çevirdi.

Bir süredir ölümcül bir hastalık ile tek başına mücadele etmeye çalışan Ömer, yeni bölümde Kıvılcım ile yüzleşecek. Ancak Ömer’in hastalığını açıklamak yerine ayrılık yolunu tercih edeceği görülecek. Doktorunun sözlerinden yola çıkarak hayatının son günlerini yaşadığını düşünen Ömer’in ayrılık isteğine Kıvılcım’ın nasıl bir karşılık vereceği ise henüz bilinmiyor.

EVLİLİK TEKLİFİ ŞOKE ETTİ

2023/10/post-1698659539-1482-kizilcik-serbeti-yeni-bol-3572-41.webp

37’nci bölüm tanıtımı ile izleyicilerini heyecanlandıran Kızılcık Şerbeti’nde Nursema’nın çalışmaya başlamış olmasının aile içi gerilimi artıracağına şahitlik edildi. Ayrıca Fatih’in Doğa’yı yeniden kazanmak için bir atak yapacağı ve ona evlilik teklifi edeceği de görüldü. İzleyiciler daha önceki bölümlerde Fatih’ten intikam almaya hazırlandığını gözler önüne seren Doğa’nın evlilik teklifine nasıl bir yanıt vereceğini merak ediyorlar.

İlgili Yazılar