Bir Derdim Var bomba gibi geliyor! Yeni dizi gençlere umut olacak

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 3 Kasım 2023
  • 35 okunma

Kanal D’nin yakın zaman içinde izleyici ile buluşturacak olduğu yeni dizisi Bir Derdim Var, son günlerde sık sık gündeme gelmeye başladı. Başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat’a yer veren dizide birçok yeni yeteneği de izleme fırsatı sunacak olan Kanal D, yeni projesinin konusu ile bir hayli dikkat çekti.

Afişleri yayınlanan hatta eğlenceli kamera arkası videoları ile de sosyal medyaya bomba gibi düşen Bir Derdim Var, konusunun detayları ile öne çıkmaya başladı. Ergenlik döneminde olan gençlerin hassas dünyalarının işlenecek olduğu yeni projenin, reel hayatta da gençlerin yaralarını sarmayı hedeflediği biliniyor.

GENÇ OYUNCULARIN KARAKTERLERİ BELLİ OLDU

Başarılı oyuncuların yanı sıra genç yeteneklerin de boy göstereceği Bir Derdim Var’ın konusuna ilişkin birtakım detaylar ortaya çıkmaya başladı. Ata Artman, Esila Umut, Ava Yaman, Ataberk Mutlu, Efe Poylu ve Ezgi Gör gibi genç oyuncuların rol aldığı dizide, Birce Akalay ‘Doktor Nilüfer’, Mert Fırat ise ‘Savcı Ömer’ karakterine hayat verecek.

Ata Arman dizine öfke kontrol problemi olan ‘Kuzey’ karakterine, Ava Yaman bipolar kişilik bozukluğu olan ‘Özge’ karakterine, Ataberk Mutlu anksiyete ve duygu durum bozukluğu olan ‘Arif’ karakterine, Esila Umut oklu kişilik bozukluğu olan ‘Leyla’ karakterine, Efe Poylu obsesif kompülsif bozukluğu olan ‘Burak’ karakterine ve Ezgi Gör de bulimia nevroza sıkıntıları olan ‘Ferda’ karakterine hayat verecek.

MOR VE ÖTESİ BİR İLKE İMZA ATACAK

Dizinin isminden de anlaşılacağı üzere Mor ve Ötesi Grubu bu projede aktif olarak yer alacak. İsmini grubun en sevilen şarkılarından olan Bir Derdim Var’dan alan projede, grubun imzasını taşıyan farklı müziklere de yer verilecek. Aynı zamanda kendi müzik kariyerleri adına bir ilke imza atacak olan grubun, projenin müzik süpervizörlüğünü de üstlenmiş olduğu öğrenildi. Bir Derdim Var çok yakın zaman içerisinde Kanal D ekranları aracılığı ile izleyicinin beğenisine sunulacak.

İlgili Yazılar