Netflix İstanbul İçin Son Çağrı filminin ilk fragmanı paylaştı!

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 2 Kasım 2023
  • 56 okunma

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve bir diğer ünlü oyuncu Beren Saat ikilisi, 2008-2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aşk-ı Memnu dizisinde, “Behlül” ve “Bihter” karakterleri ile izleyici karşısına çıktı. Canlandırdıkları bu rollerle ve dizinin büyük bir sükse yapması ile Türkiye’de çok geniş kitlelere ulaşan ve hafızalara kazınan ikili, 13 yıl aranın ardından bir kez daha aynı sette görev aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat ikilisi, Aşk-ı Memnu dizisinin üzerinden geçen 13 yılın ardından, bu kez de Netflix projesi olan İstanbul İçin Son Çağrı filmi için sete çıktı. İzleyicilerin büyük bir merakla beklediği filmden ilk fragman görüntüleri de geldi. Modern ilişkilerin eğlenceli bir şekilde ele alındığı İstanbul İçin Son Çağrı filminin yönetmenliğini Gönenç Uyanık üstlenirken, filmin senaryosunu ise Nuran Evren Şit kaleme aldı. İşte detaylar…

İLK FRAGMAN GELDİ

İstanbul İçin Son Çağrı filminin yönetmen koltuğunda oturan Gönenç Uyanık, daha önce Hakan: Muhafız ve Atiye yapımlarında da yönetmen koltuğunda oturmuştu. Öte yandan filmin senaryosunu kaleme alan Nuran Evren Şit ise daha önce Zeytin Ağacı ve Aşk Tesadüfleri Sever projelerinin senaryolarını kaleme almıştı. Filmin başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat ikilisi ise daha önce yer aldıkları projelerle Türkiye’nin en ünlü oyuncuları arasına isimlerini yazdırmıştı. Ekip, İstanbul İçin Son Çağrı filmiyle bir araya geldi.

24 KASIM’DA TÜM DÜNYADA

İstanbul İçin Son Çağrı filmi, 24 Kasım tarihinde tüm dünyada aynı anda sadece Netflix platformunda yayınlanacak. Kısaca “New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye” olarak özetlenen bu merak uyandırıcı filmde, İstanbul’da New York’a giderken tanışan iki kişinin hikayesini ele alınıyor.

Havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York’ta macera ve heyecan dolu, baştan çıkaran unutulmaz bir gecede kendilerini buluyor. Hayatlarının en güzel zamanlarını birlikte geçiren bu ikilinin ortak olan sorunu ise her ikisinin de evli olması.

İlgili Yazılar