Dilek Taşı''da flaş gelişme: Yeni oyuncu tüm dengeleri değiştirecek!

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 1 Kasım 2023
  • 44 okunma

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan Kanal D hem mevcut dizileri hem de yeni projeleri ile izleyicilerin dikkatlerini çekmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz haftalarda yayına giren yeni dizisi Dilek Taşı ile adından söz ettiren kanal, bu kez ise diziye ilişkin vermiş olduğu yeni kararlar ile gündeme geldi.

Ülkemizin büyük sıkıntılar yaşadığı 1980’li yıllarda geçen Dilek Taşı, ilk bölümlerinde reyting rekorlarını alt üst etmişti. Hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile dikkat çeken dizi sonrasında ise yavaş yavaş düşüşe geçti. Bu düşüşün önüne geçmek amacı ile harekete geçen Kanal D ve dizinin yapım ekibi, yeni oyuncu tercihleri ile olay yarattı.

ÖNCE GÜNÜNÜ DEĞİŞTİRDİLER

Salih Bademci, Ozan Dolunay, Hazal Subaşı gibi ünlü isimlerin rol aldığı Dilek Taşı, ilk haftalarında perşembe günleri izleyicinin karşısına çıkıyordu. Bir süre sonra reytinglerde düşüşe geçen dizi, Kanal D’yi harekete geçirdi. Geçtiğimiz haftadan itibaren çarşamba günleri yayınlanmaya başlanan dizi, izleyicilerden olumlu yanıt aldı. Kanal D’nin kanal değişikliği hamlesi, dizinin reytinglerinin yeniden yükselmesini sağladı.

YENİ OYUNCU GELİYOR

Savaş Özdemir

Gün değişikliği hamlesi ile yeniden yükselişe geçen Dilek Taşı, yeni bir gelişme ile daha gündeme geldi. Edinilen bilgilere göre dizinin 1 Kasım Çarşamba (bugün) akşamı saat 20:00’de yayınlanacak olan yeni bölümünde yeni bir karakter boy gösterecek.

Volkan Kocatürk’ün yönetmenliğinde, Can Sinan’ın senaristliğinde ekranlara gelen Dilek Taşı, usta oyuncu Savaş Özdemir’i kadrosuna kattı. Kariyeri boyunca etkili rolleri ile izleyicileri mest eden Özdemir, Dilek Taşı’nda da dengeleri değiştirecek. Özdemir’in canlandıracağı ‘Kubilay’ karakteri, aniden Mustafa’nın karşısına çıkacak. Mustafa’ya hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir teklifte bulunacak olan Kubilay, hikayenin bambaşka bir yöne evrilmesini sağlayacak. Mustafa’nın ve yakınlarının hayatları, Kubilay’a verdiği yanıt ile birlikte değişecek.

İlgili Yazılar