Kızılcık Şerbeti izleyicisi mest olacak! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 1 Kasım 2023
  • 41 okunma

Son dönemlerde tıp hekimliğinin yanı sıra konularını gerçek hasta hikayelerinden edindiği romanları ile de adından söz ettiren Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu, Show TV’nin de büyük bir başarı elde etmesini sağladı. Budayıcıoğlu’nun gerçek hasta hikayesinden esinlenilerek senaryolaştırılan “Kızılcık Şerbeti” isimli dizi, milyonları ekranları başlarına kilitlemeyi başardı.

Geçtiğimiz yıl ilk sezonu ile izleyiciyi mest eden Kızılcık Şerbeti, yeni sezonunda da ilgi ile takip edilmeye devam ediliyor. Doğa- Fatih ikilisinin yaşadıkları birçok kişiyi sinirden deliye döndürürken Pembe- Abdullah- Alev üçlüsünün neler yaşayacakları da oldukça merak ediliyor.

Son olarak geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile izleyicinin karşısına çıkan Kızılcık Şerbeti, Doğa’nın Fatih’in ihanetini affettiğini düşündürmüştü. Ancak yayınlanan yeni bölüm fragmanı işin aslının hiç de öyle olmadığını, Doğa’nın eve geri dönmüş olmasına rağmen birtakım planlar üzerinde çalışmaya başladığını gösterdi. Peki, Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar…

HAYATININ ŞOKUNU YAŞAYACAK

37’nci bölüm 2’nci tanıtım videosu ile gündeme bomba gibi düşen Kızılcık Şerbeti, bu hafta da izleyicisini ekranları başlarına kilitleyecek. Doğa’nın Fatih’ten kurtulmak için planlar yapacağı yeni bölümde şoke eden gelişmeler yaşanacak. Yaptıklarından pişmanlık duyan Fatih Doğa’ya evlilik teklif edecek, Doğa ise yanıtı ile herkesi şaşkına çevirecek. “Seni affederim ama sen de beni affedersen” diyen Doğa, Fatih’e bir başkası ile birlikte olduğunu söyleyecek. Fatih’in Doğa’nın bu sözlerine nasıl karşılık vereceği ise henüz bilinmiyor.

NURSEMA İLE PEMBE KARŞI KARŞIYA

Son bölümlerde çalışmaya başladığı ve Umut ile olan evliliği sebebi ile sık sık ailesi ile karşı karşıya gelen Nursema, yeni bölümde büyük bir patlama yaşayacak. Annesi Pembe’den artık hayatlarına karışmamasını isteyecek olan Nursema’nın sonrasında Umut ile bir arada kalıp kalamayacağı merak ediliyor. “Nursema ile Umut boşanıyor mu?” sorusunun yanıtı, bu bölüm ile birlikte yavaş yavaş şekillenmeye başlayacak.

İlgili Yazılar