Beklenen açıklama Kanal D'den geldi! Bir Derdim Var'ın yayın tarihi belli oldu

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 4 Kasım 2023
  • 49 okunma

Kanalların projeler arası rekabeti iyiden iyiye kızışırken henüz yayına girmemiş ancak tanıtımları ve afişleri yayınlanmış olan yeni diziler de izleyiciler tarafından yakın takip altına alındı. Bu noktada son dönemlerin en çok konuşulan yeni projelerinden biri de ‘Bir Derdim Var’ isimli dizi olarak öne çıktı.

Bir süre önce Kanal D tarafından müjdelenen yeni dizi Bir Derdim Var, farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekmişti. Geçtiğimiz günlerde afişi sonrasında ise tanıtım videosu yayınlanan yeni dizinin ne zaman izleyici ile buluşacağı merak edilirken beklenen açıklama geldi. İsmini Mor ve Ötesi’nin efsane şarkısından alan dizinin yayın tarihi belli oldu.

DİZİNİN YAYIN TARİHİ DUYURULDU

Tecrübeli oyuncular ile genç oyuncuları bir araya getiren Bir Derdim Var, yeni bir gelişme ile gündeme geldi. Tanıtım videosu ve konusu ile şimdiden merak uyandıran dizi ile ilgili bir açıklamada bulunan Kanal D yönetimi, dizinin ilk bölümünün 9 Kasım Perşembe günü yayınlanacağını bildirdi. Birce Akalay ve Mert Fırat’ı izlemek konusunda oldukça sabırsızlanan izleyiciler, geri sayıma başladı.

BİR DERDİM VAR KONUSU NE?

Başrollerinde Mert Fırat ile Birce Akalay’ın yer aldıkları, müzik süpervizörlüğünü Mor ve Ötesi grubunun üstlendiği Bir Derdim Var, gençlere ışık olma hedefi ile yola çıkacak. Senaryosu uzman isimlerin danışmanlığında kaleme alınan dizide, ergenlik çağında olan gençlerin sorunları ele alınacak.

Uyarlama tasarımı Duygu Ertekin’e, senaryosu Yekta Torun’a ve yönetmenliği Burak Müjdeci’ye ait olan Bir Derdim Var, ergenlik çağında olan ve psikolojik sorunları ile mücadele etmeye çalışan gençlere bir rehber niteliği taşıyacak. ‘Oltre La Soglia’ isimli projeden uyarlanan dizinin kadrosunda yer alan isimler ise şu şekilde:

- Mert Fırat, Birce Akalay, Neslihan Arslan, Engin Hepileri, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Başak Gümülcinelioğlu, Sami Aksu, Sennur Nogaylar, Ava Yaman, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ataberk Mutlu, Esila Umut, Ezgi Gör, Efe Poylu.

İlgili Yazılar