Yeni dizi Şahane Hayatım olay yarattı! Onur Tuna'yı izleyenler inanamadı

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 2 Kasım 2023
  • 50 okunma

6 yıl boyunca reyting listelerini alt üst eden Yasak Elma’nın final yapmasının ardından yeni projeler için harekete geçen Fox TV, kasım ayına hızlı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz haftalarda yayına giren yeni dizisi Kirli Sepeti ile dikkatleri üzerine çeken kanal, bu kez de bir süredir tanıtım videoları ile gündeme gelen Şahane Hayatım ile izleyicisi etkisi altına aldı.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk fragmanı ile merak uyandıran Şahane Hayatım, dün akşam izleyicinin beğenisine sunuldu. Başrollerini Hilal Altınbilek ile Onur Tuna’nın paylaştıkları dizi, özellikle yakışıklı oyuncunun hayranları tarafından yakından takip edildi. Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizide şimdiye kadar olduğundan çok farklı bir karakter ile sevenlerinin karşısına çıkan Tuna, güvenerek başladığı projesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

SENARYOYU İNANDIĞI İÇİN KABUL ETTİ

Daha önce pek çok dizide birbirinden farklı karakterlere hayat vererek oyunculuk yeteneğini gözler önüne seren Onur Tuna, uzun bir sürenin ardından yeni bir projede yer almayı kabul etti. 1 Kasım Çarşamba saat 20:00’de ilk bölümü ile izleyicinin karşısına çıkan Şahane Hayatım’da ‘Komiser Mesut’ karakterine hayat veren Tuna, projeyi senaryosuna inandığı için kabul etmiş olduğunu ifade etti.

YENİ DİZİSİNİ ANLATTI

Hilal Altınbilek ile olan uyumu henüz ilk bölümden beğenilen Onur Tuna, senaryo ve canlandırdığı karakter hakkında konuştu. Senaryonun kronolojik açıdan çok düzgün yazıldığını ifade eden Tuna, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Kriminal bir iş, kendi içinde aynı zaman insanların statüler içerisinde nasıl farklı yaşadıklarını, birbirlerine nasıl imrendiklerini de gösteriyor. Bu açıdan baktığımda katmanlı iki farklı tür var içinde. Hem kriminal hayat hem de insanları anlatan başka bir taraf. O yüzden çok hoşuma gitti ve kabul ettim.”

Dizide canlandırdığı ‘Komiser Mesut’ karakteri ile de konuşan Onur Tuna, karakterin aslında gerçek hayatta karşımıza çıkabilecek biri olduğuna değindir. Mesut’un komiser olduğunu ancak Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü bitirdiğini belirten Tuna, sözlerini şu şekilde sürdü: “Kriminal hayata ilgisi olan obsesyonlu, takıntılı bir adam. Herhangi bir yalan duyduğunda bunun doğrusunu araştırmak ile ilgili obsesyonu olan bir karakter. Annesi ile ailesi ile iyi geçinen biri değil. Bir hayatı reddedip, başka bir hayat içerisinde komiser olmayı seçmiş biri.”

İlgili Yazılar