Gönül Dağı 112. bölüm fragmanı yayınlandı! Taner'in aşkı ortaya çıkıyor

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 2 Kasım 2023
  • 39 okunma

Son dönemlerde dizi projeleri ile ciddi bir sıçrama yaşayan TRT1, özellikle Gönül Dağı ile milyonların dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu sene 4’üncü sezonu ile ekranlara gelen dizi, her sezonunda olduğu gibi bir kez daha cumartesi günlerini reyting rekorları ile kapatmayı başarıyor.

Gerek oyuncu kadrosu gerek ise de özlenen, sıcak, aile temalı senaryosu ile gönüllere taht kuran Gönül Dağı, son olarak geçtiğimiz hafta sonu izleyicilerini ekranları başlarına kilitledi. Taner’in ve diğer karakterlerin hayatlarında yaşananları yakından takip eden izleyiciler bir an önce yeni bölümün yayınlanması beklerlerken TRT1’den yeni bölüm fragmanı geldi. Dizinin 112’nci bölümünün tanıtımı, izleyicilerini şaşkına çevirdi. Peki, bu hafta Gönül Dağı’nda neler yaşanacak? İşte ayrıntılar…

YENİ FRAGMAN HEYECANLANDIRDI

4 Kasım Cumartesi günü 112’nci bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak olan Gönül Dağı, yeni bölüm tanıtımı ile izleyicilerini heyecanlandırdı. Fragmandan anlaşıldığı kadarı ile Selma ve Taner’in sevgili olduklarını tüm kasaba öğrenecek. Zafer ise intikam almak için Fazıl’a bir şeyler söyleyecek. Öte yandan Veysel’in kızına baktığı esnada evde yangın çıkacak. Peki, baba- kız korkutan yangından sağ çıkabilecekler mi?

Hailime ve Döndü’nün Hüseyin’e kasabadan buldukları kişi, Asuman ve Ramazan’ı da direkt olarak etkileyecek. Ayrıca un fabrikasında çalışan Rıfat, bir sıkıntı ile karşı karşıya kalacak.

GÖNÜL DAĞI YENİ SEZON OYUNCU KADROSU

Ferhat Eşsiz’in yapımcılığında, Yahya Samancı’nın yönetmenliğinde ekranlara gelen Gönül Dağı’nın yeni sezon oyuncu kadrosu şu şekilde:

- Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Ferdi Sancar, Nazlı Pınar Kaya, Ali Düşenkalkar, Feyza Işık, Erdal Cindoruk, Ege Aydan, Hazal Çağlar, Nuri Gökaşan, Yavuz Sepetçi, Şebnem Dilligil, Eser Eyüboğlu, Hande Nur Tekin, Sait Seçkin, Ulviye Karaca, Hüseyin Sevimli, Serkan Kuru, Kaptan Gürman, Faruk Karagül, Eren Can Vurucu, Melis Sevinç, Sercan İnceer, Sude Zülal Güler, Burak Can, Süeda Çil, Mesude Türkmen, Öznur Yağcı.

 

İlgili Yazılar