Netflix'in erotik sahneleriyle öne çıkan İyi ki Aldatılmışım filminin konusu ne?

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 4 Kasım 2023
  • 68 okunma

Dünyanın en çok kullanıcısına sahip dijital yayın akış platformlarından biri olan Netflix, Türkiye’de de rağbet görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda peş peşe zam kararları ile gündeme gelen platform, son olarak da duyurduğu güncellemesi ile kullanıcılarına müjdeli haberi vermişti. Peş peşe 3 bölüm izlendiğinde 1 bölüm reklamsız içerik sunmaya başlayan Netflix’te, bu hafta en çok izlenen yapımlardan biri “İyi ki Aldatılmışım” filmi oldu.

Brezilya yapımı olan İyi ki Aldatılmışım filmi, özellikle de erotik sahneleriyle öne çıkıyor. Türkiye’de en çok izlenen yapımlardan biri olan bu film, erotizmin yanında yoğun bir gerilim öyküsü de sunuyor. Hikayesiyle izleyicileri etkilemeyi başaran İyi ki Aldatılmışım filmine gelen tepkiler de dikkat çekmeye devam ediyor. Diego Freitas’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, erotik sahneleriyle öne çıkarken dram, gerilim ve romantizm de sunuyor. İşte detaylar…

EROTİK SAHNELERİYLE ÖN PLANDA

Brezilya yapımı, Diego Freitas tarafından yönetilen “İyi ki Aldatılmışım” filmi, ilk etapta erotik sahneleriyle ön plana çıkıyor. Gizem, erotizm ve sırların yer aldığı filmin başrollerinde ise Giovanna Lancellotti, Bruno Monteleone ve Leandro Lima isimleri yer alıyor. Brezilya’da, Sao Paulo bölgesinde çekilen film, yazar Sue Hecker’in hikayesinden uyarlama. Film temelda, aşk ve ihaneti konu alıyor.

İYİ Kİ ALDATILMIŞIM KONUSU

Filmde “Babi”, başarılı bir kariyere ve onu çok seven bir nişanlıya sahip bir kadındır. Ancak nişanlısı bir dava yüzünden mahkemelik olunca, yakışıklı yargı. Marco’yu fark eder. Uzun süredir aşk yaşadığı nişanlısı ile evlilik hazırlığında olan Babi, bekarlığa veda partisi ile birlikte nişanlısı Caio’nun kendisini aldattığını öğrenir ve intikam almak ister.

İntikam ve tutku ile yargıç Marco ile yakınlık kuran Babi, Marco ile yaşadığı cinsel gerilimin peşine düşer ve ikili arasında birçok kez yakınlaşma yaşanır. Film her ne kadar IMDb listesinde 4 puan almış olsa da Netflix Türkiye’de en çok izlenen yapımlardan biri oldu.

İlgili Yazılar