Sakla Beni'nin ilk bölümü tepki çekti! Büyüklerin oynadığı iki kişilik bir oyun

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 3 Kasım 2023
  • 67 okunma

Son dönemlerde kanallar arası reyting rekabeti iyiden iyiye kızışmaya başladı. Hali hazırda devam eden dizileri ile izleyicileri tarafından yakından takip edilen kanallar, yeni dizileri ile de büyük bir çıkış yakalayabilmek adına farklı konular ve güçlü kadrolar üzerinde çalışmaya başladı. Bu noktada son ‘yeni dizi’ haberlerinden biri de Star TV tarafından verildi.

Yalı Çapkını ile her hafta adından söz ettiren Star TV, son olarak yeni dizisi ‘Sakla Beni’ ile sosyal medyanın gündemine düştü. Başrollerini Cemre Baysel ile Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştıkları dizinin tanıtımları bir hayli dikkat çekerken geçtiğimiz akşam heyecan ile beklenen ilk bölüm de yayınlandı. Genç yeteneklerin aynı sıra tecrübeli oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken dizi, bir sahnesi ile olay yarattı. Tepki çeken o sahne ile ilgili sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulunan izleyiciler, yetkililere seslendi.

OYUNCU KADROSU DİKKAT ÇEKTİ

Yayın hayatına dün akşam itibari ile başlamış olan Sakla Beni, konusunun yanı sıra oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kelebek, Şenay Gürler ve daha pek çok ünlü ismin rol aldığı dizi, her hafta perşembe akşamları izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizide Uraz Kaygılaroğlu ‘Mete’ karakterine, Cemre Baysel ‘İncila’ karakterine, Asude Kelebek ise ‘Naz’ karakterine hayat veriyor.

O SAHNE ORTALIĞI AYAĞA KALDIRDI

Dizi yayın hayatına büyük bir tepki ile başladı. Naz, Mete ve İncila’nın seneler önceki hallerinin yer aldığı bir sahne, izleyicilerin isyanına sebep oldu. Sahnede Mete ve Naz odada konuşurken İncila onları dinliyor. Naz Mete’yi “Bu iki kişilik bir oyun, büyüklerin oynadığı bir oyun” sözleri ile yanına çekerken İncila ise duydukları karşısında adeta şok geçirdi. Naz’ın çığlık atmasının ardından ebeveynleri odaya girerken baba karakteri Mete’den hesap sordu.

İzleyiciler o sahneye ‘Reyting uğruna bu yapılmaz’, ‘Sözün bittiği yerdeyiz’, ‘Bu sahneyi kim yazdı?’ sözleri ile tepki gösterdi.

İlgili Yazılar