Yalı Çapkını rekor kırdı! Tek bölümde onlarca oyun! Ferit, Seyran, Nükhet...

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 4 Kasım 2023
  • 79 okunma

Antepli ailelerin hayatlarını işleyen ve konusunu da Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hasta hikayesinden alan ‘Yalı Çapkını’ isimli dizi, dün akşam 44’üncü bölümü ile ekranlara geldi. Eylül ayında başlayan yeni sezonu ile sadık izleyicisinin dahi tepkisine sebep olan fenomen dizi, son bölümü ile sosyal medyanın gündemine düştü.

Bir süredir bir türlü sonuca bağlanamayan olayları ele alarak seyircilerini çılgına çeviren Yalı Çapkını, dün akşam yayınlanan bölümünde yeni gelişmeler ile izleyicileri oldukça heyecanlandırdı. Seyran- Ferit aşkı, Sultan- Nükhet iş birliği, Suna ve Kaya’nın evlilik kararı derken 2 saatte kafaları karıştıran onlarca olaya imza atan Yalı Çapkını, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

FOYASINI ORTAYA ÇIKARDI

Ev halkının iş bilmezliklerinden sıkılarak onlara bir ders vermek amacı ile senelerdir görüşmediği kızı Nükhet ile torunu Kaya’yı yurt dışından getiren Halis Ağa, hayatının hatasını yaptığını dün akşam yayınlanan bölümde anladı. Nükhet adeta bir iyilik meleği olarak Korhanların hayatlarına dahil olurken aslında hiç öyle biri olmadığını, babasının ‘geri dön’ teklifini yalnızca annesinin intikamını almak için kabul ettiğini gözler önüne serdi.

Seyran ile Ferit’i ayırmak isteyen Pelin ve annesi Zerrin ile iş birliği yapan Nükhet, son olarak Sultan ile de aynı masaya oturdu. Korhanları rezil etmek için Sultan’ı gazeteci Taylan ile buluşturan Nükhet, bu hamlesi ile herkesi şaşkına çevirdi. Ferit’in Sultan ile yaşadıklarının ortaya saçılacağı tahmin edilirken Ferit’ten beklenmeyen bir hamle geldi. Yaşananları İfakat’a anlatan Ferit, yengesi ile birlikte Halis Ağa’nın karşısına çıktı. Her şeyin sorumlusunun Nükhet olduğunu ortaya çıkaran Ferit, Halis Ağa’yı şaşkına çevirdi. Nükhet’i odasına çağıran Halis Ağa, kızının farklı bir yüzü ile tanışmış oldu.

"BU KEZ DE BÖYLE OLSUN"

Suna’yı Kaya ile öpüşürken yakaladığı için çılgına dönen ancak sonrasında evlilik kararını duyması ile birlikte rahatlayan Kazım, Seyran’ı odaya çekti. Seyran’ın bir şey bilip bilmediğini öğrenmek isteyen Kazım, yine şiddete başvurdu. Suna’yı evlilik kararından vazgeçirmek isteyen Seyran Kaya yüzünden dayak yediklerini belirtirken ablasından beklemediği bir karşılık aldı. ‘Kaya yüzünden değil, benim yüzümden dayak yiyoruz’ diyen Suna, şimdiye kadar Seyran için çok dayak yediğini, bu kez de böyle olmasını istediğini ifade ederek izleyiciyi şaşkına çevirdi.

İlgili Yazılar