Yalı Çapkını'nda ipler geriliyor! Suna'nın içinden canavar çıkacak!

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 3 Kasım 2023
  • 42 okunma

Birçok yapımda bilgisi ve deneyimi ile imzası bulunan ünlü Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu, özellikle Star TV’nin reyting rekortmeni projesi Yalı Çapkını ile popülerliğini korumaya devam ediyor. Antepli Seyran’ın yaşadıklarının gerçek hayatta da yaşanmış olduğunun bilincinde olan izleyiciler, bu sebep ile diziyi çok daha yakından takip ediyorlar.

Başarılı psikiyatristin gerçek hasta hikayesinden esinlenilerek oluşturulmuş olan Yalı Çapkını senaryosu, son dönemlerde beklenmedik hamleleri sebebi ile izleyicilerinin tepkilerine sebep olmaya başladı. İlk sezonda Pelin karakterine demediklerini bırakmayan sonunda da karakterin konu dışı kaldığını öğrenerek derin bir ‘oh’ çeken izleyiciler, geçtiğimiz hafta Pelin ve annesi Zerrin’in dönmeleri ile büyük bir şaşkınlık yaşadı. Nükhet’in Zerrin ve Pelin ile iş birliği içerisinde olması da izleyicilere ‘yok artık’ dedirtirken dizinin yeni bölüm fragmanı gündeme bomba gibi düştü. Bu akşam 44’üncü bölümü yayınlanacak olan dizinin 2’nci tanıtım videosunu seyreden izleyiciler, akşam için sabırsızlanmaya başladı.

ÇOCUK SENDEN Mİ?”

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 41’inci bölümde Sultan ile yüzleşen ve onun daha önce Ferit ile birlikte olduğunu öğrenen Seyran, yeni bölümde işin üzerine gitmeye devam edecek. Ferit’e ‘Anlattıkları doğru mu?’ diye soran Seyran, sonrasında ise ‘O çocuk senden mi?’ sorusunu yöneltecek. Seyran’ın ‘o çocuk’ sözü ile Sultan’ın oğlunu mu yoksa Pelin’in bebeğini mi kast ettiği henüz bilinmiyor.

SUNA TÜM İPLERİ KOPARACAK

Son bölümde Kazım Ağa’ya yakalanan Suna ile Kaya, yeni bölümde herkesi şaşkına çevirecek bir karara imza atacaklar. Suna Kaya’yı babasından kurtarmak için ‘biz evleniyoruz’ yalanını söyleyecek ancak Kaya sonrasında bu yalanı gerçeğe dönüştürmek için Suna’ya evlenme teklifi edecek. Ablasının Kaya ile evleneceğini öğrenen Seyran ise deliye dönecek. Suna’ya ‘Onun ile evlenirsen ben yokum’ cümlesi ile rest çekecek olan Seyran, hiç beklemediği bir tepki ile karşı karşıya kalacak.

İlgili Yazılar