Yalı Çapkını'nda şoke eden gelişme! Seyran her şeyi öğreniyor...

  • Cahil Uzman yazdı.
  • 2 Kasım 2023
  • 37 okunma

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Antepli bir hastasının hikayesinden esinlenilerek senaryo haline getirilen Yalı Çapkını, son dönemlerin en çok konuşulan yapımları arasında yer almaya devam ediyor. Eylül ayı itibari ile ikinci sezonu ile izleyicisinin karşısına çıkan fenomen dizi, son haftalarda işlediği konular ile milyonları adeta ekranları başlarına kilitledi.

Geçtiğimiz hafta büyük bir sürpriz ile hem perşembe hem de cuma akşamı yeni bölümleri ile akışta yer alan Yalı Çapkını, son olarak yeni bölüm fragmanı ile gündeme geldi. Seyran ile Sultan’ın yaşadıkları, Ferit’in baba olacağını öğrenmesi, Suna ile Kaya’nın yakınlaşması derken yeni haftada neler yaşanacağını öğrenmek isteyen izleyiciler, yeni bölüm fragmanı ile adeta şok geçirdi. Peki, Yalı Çapkını bu hafta da iki bölüm birden mi yayınlanacak? Yalı Çapkını’nın yeni bölümü ne zaman? İşte ayrıntılar…

YALI ÇAPKINI 44’ÜNCÜ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Geçtiğimiz hafta iki yeni bölümü ile izleyicilerini ekranları başlarına kilitleyen Yalı Çapkını’nın 44’üncü bölüm 1’inci fragmanı yayınlandı. İlk fragman izleyicileri oldukça heyecanlandırırken yeni bölümde neler yaşanacağı merak konusu oldu.

Yalı Çapkını’nın yeni bölümünde Seyran ile Sultan yüzleşecek, Sultan Seyran’a Ferit ile daha önce birlikte olduğunu anlatacak. O esnada Ferit de mekana gelecek ve Seyran’a Sultan’ın anlattıklarının doğru olduğunu itiraf edecek. Öte yandan Kazım, öpüşürken yakaladığı Suna ile Kaya’yı iyice köşeye sıkıştıracak. Kaya’nın dayak yediği anda Suna evleneceklerini söyleyerek babasına engel olmaya çalışacak.

Dizinin yeni bölümünde Sultan’ın hırsının bu kez İfakat tarafından değil Nükhet tarafından beslendiği görülecek. Nükhet Sultan’dan Ferit ve Seyran’a karşı bir şey daha yapmasını isteyecek. O hamlenin ne olacağı ise henüz bilinmiyor.

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Geçtiğimiz hafta bir istisna olarak perşembe ve cuma günü yayınlanan Yalı Çapkını, bu hafta normal rutinine geri dönecek. Dizinin 44’üncü yeni bölümü 3 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak.

İlgili Yazılar