Erkek Sevgiliye Alınabilecek 21 En İyi Hediye Fikri

  • Fikir Mühendisi yazdı.
  • 1 Ocak 2021
  • 2.174 okunma

Erkek arkadaşa hediye seçmek dünyanın en zor şeyidir. Yılbaşına, sevgililer gününe, sevgilinin doğum gününe, ilişkinizin yıldönümüne haftalar kala stres başlar. Hatta keşke ben o olsaydım da o da ben olsaydı her şey daha kolay olurdu diye de bir içinizden geçer. İşte böyle zorluklarda fikir olması için erkek arkadaş için alınabilecek hediyeleri derledik. Umarız faydalı olur.

Yılbaşına özel olarak sevgilinize hediye fikirleri arıyorsanız, linke tıklayarak bu konudaki yazımıza göz atabilirsiniz.

1- Kol Düğmesi

Kol Düğmesi

Erkek arkadaşınız iş hayatında takım elbise çok sık giyiyorsa adının baş harfinde ya da farklı bir tarzda kol düğmesi hediye edebilirsiniz.

2- Cüzdan

Cüzdan

Erkeklerin olmazsa olmazı cüzdandır. Erkek arkadaşınız için özel olarak tasarlatabileceğiniz, isminin baş harfinin yazılı olduğu cüzdan hediye edebilirsiniz.

3- Deri Kartvizitlik

Deri Kartvizitlik

Doğum günü için güzel bir hediye seçeneği olarak özel olarak tasarlatabileceğiniz deri bir kartvizitlik hediye edebilirsiniz. Bu tarz kullanışlı hediyeler erkeklerin en çok beğendiği tarzlardan biridir.

4- İsme Özel Çakmak

İsme Özel Çakmak

Şık ve kullanımı rahat olan, erkek arkadaşınızın adının ve soyadının baş harflerinin işlenmiş olduğu metal bir çakmak tasarlatabilirsiniz. Erkekler bu tarz şeylerden hoşlanır.

5- Kişiye Özel Spotify Barkodlu Plak

Kişiye Özel Spotify Barkodlu Plak

Erkek arkadaşınıza farklı tarzda bir hediye almak istiyorsanız son zamanlarda dikkat çekmeye başlayan kişilere özel olarak tasarlanan özel Spotify barkodlu plak tercih edebilirsiniz.

6- E-Kitap Okuma Cihazı

E-Kitap Okuma Cihazı

Kitap okumayı çok seven bir erkek arkadaşınız varsa ve e-kitap okuma taraftarıysa tabi ki de en anlamlı hediyelerden biri e-kitap okuma cihazı olacaktır.  

7- Kupa Bardak

Kupa Bardak

Özel bir anınızın fotoğrafını ya da erkek arkadaşınızın adının baş harfi veya tamamının yazılı olduğu özel olarak tasarlatabileceğiniz kupa bardaklar da çok tatlı bir seçenek olabilir.

8- Dijital Akıllı Saat

Dijital Akıllı Saat

Herkesin favorisi olmaya başlayan ve her gün daha da popülerleşen dijital akıllı saatlerde erkek arkadaşınız için oldukça güzel bir hediye seçeneği olacaktır.

9- Kravat

Kravat

Takım elbiseli bir iş hayatı olan erkek arkadaşınız için standart bir hediye almak istiyorsanız en tercih edilebilir seçenek kravat olacaktır.

10- Atkı

Atkı

Erkek arkadaşınız için kendi el emeğiniz olan bir atkı örebilirsiniz. Bunun için erkek arkadaşınızın sevdiği renkte yün ip ve örgü şişine sahip olmanız yeterli.

11- Tavla

Tavla

Tavla müptelası bir erkek arkadaşınız varsa alabileceğiniz en ideal hediyelerden biri onun için özel tasarlatacağınız tavla tercih etmektir.

12- İsme Özel Viski Bardağı

İsme Özel Viski Bardağı

Erkek arkadaşınız viski içmeyi çok seviyorsa onun için özel olarak adının yazılı olduğu şık bir viski bardağı alarak ona hediye edebilirsiniz.

13- Led Masa Lambası

Led Masa Lambası

Erkek arkadaşınızın evde çalışma masası varsa üzerine güzel ve kullanışlı bir Led lamba alabilirsiniz.

14- Magnet

Magnet

Erkek arkadaşınıza özel olarak yaptırabileceğiniz, birlikte olduğunuz bir magnet hediye edebilirsiniz.

15- Kitap

Kitap

Kitap okumayı seven bir erkek arkadaşınız varsa ona sevdiği yazarlardan oluşan bir kitap seti oluşturabilir ve hediye edebilirsiniz.

16- Termos

Termos

Termos yılbaşı için ya da sevgililer günü için tercih edilebilecek bir hediye seçeneği olabilir. İsterseniz sizin fotoğrafınızın olduğu bir termos tasarlatabilirsiniz. 

17- Müzik Çalar Fotoğraf Çerçevesi

Müzik Çalar Fotoğraf Çerçevesi

Sizin ve erkek arkadaşınızın birlikte güzel bir anınızı ölümsüzleştirmek için çektiğiniz fotoğrafınızı, yine ikiniz için anlamlı olan bir şarkı seçerek özel olarak fotoğraf çerçevesi yaptırabilirsiniz. Sevgililer günü ya da ilişkinizin yıl dönümü için çok tatlı bir hediye seçeneği olabilir.

18- Anı Çerçevesi

Anı Çerçevesi

Erkek arkadaşınıza evinde asabileceği, sizinle çektirdiği güzel fotoğraflarla anı çerçevesi oluşturabilirsiniz.

19- Ajanda

Ajanda

Erkek arkadaşınızın yoğun bir hayatı varsa ona 2021 yılına ait özel olarak tasarlatabileceğiniz ajanda alabilirsiniz.

20- Rakı Bardakları

Rakı Bardakları

Erkek arkadaşınız rakı içmeyi seven birisiyse karşılıklı olarak içeceğiniz rakıyı özel kılabilirsiniz. Özel olarak rakı bardağı tasarlatabilirsiniz. İsterseniz sevgilinizin adının yazılı olduğunu tasarlatarak doğum gününde hediye edebilir ya da sizin fotoğrafınızı animasyon şeklinde çizdirerek diğer özel günlerde hediye edebilirsiniz.

21- Takvim Kutusu

Takvim Kutusu

12 tane fotoğrafınızı takvim olarak yaptırarak güzel bir takvim kutusu oluşturabilirsiniz. Erkek arkadaşınız ister masasında ister duvarında bunu kullanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Erkek arkadaşlarınızla güzel anıları ölümsüzleştirip çektiğiniz fotoğraflarla güzel hediyeler yaptırabilir ya da yapabilirsiniz. Örneğin anı defteri hazırlayabilir ya da anı çerçevesi yapabilirsiniz. Bunları isterseniz internet üzerinden özel olarak sipariş vererek de yaptırabilirsiniz.

Erkek arkadaşınız kitap okumayı çok seviyorsa ona güzel bir kitap seti alabilirsiniz. Sevdiği bir yazarın ya da şairin kitaplarını ya da sevebileceğini düşündüğünüz yazar ya da şair tercih edebilirsiniz. Bunun dışında e-kitap okuma cihazı da güzel bir tercih olabilir.