Kız Arkadaşa Alınabilecek 23 En İyi Hediye Fikri

  • Fikir Mühendisi yazdı.
  • 1 Ocak 2021
  • 2.683 okunma

Kız arkadaşınıza sevgililer gününde, doğum gününde ya da birlikteliğinizin yıl dönümünde hediye almak isteyip ne alacağınıza karar veremediyseniz ya da kafanızda geçen fikirler sizi pek tatmin etmediyse bu listeye göz atabilirsiniz. Farklı tarzlarda hediye seçeneklerini sizler için derledik.

Özellikle yılbaşına has hediye fikirleri arıyorsanız, linke tıklayarak bu konudaki fikirlerimizi derlediğimiz yazımızı inceleyebilirsiniz.

1- Pikap

Pikap

Kız arkadaşınız müzik sever ve pikaplara karşı ilgisi olup da sahip değilse hediye olarak tercih edilebilecek en güzel hediye pikaptır.

2- Fuji Instax Mini

Fuji Instax Mini

Güzel anılara biriktirip bunları somutlaştırmak isterseniz kız arkadaşınıza Fuji Index Mini alabilirsiniz. Özelikle kız arkadaşınız fotoğraf çekmeye karşı bir merakı varsa tavsiye ediyoruz.

3- E-kitap Okuma Cihazı

E-kitap Okuma Cihazı

Kız arkadaşınız kitap okumayı çok seviyorsa onun için güzel bir tercih olacak şey de E-kitap okuma cihazlarıdır. Tabi kız arkadaşınız kitap okumayı seviyor ama e-kitap okumayı tercih etmiyorsa gereksiz bir hediye olabilir.

4- Kitap Seti

Kitap Seti

Kız arkadaşınız e-kitap okumayı sevmiyorsa kitap alabilirsiniz. Tabi tek kitap yerine bir kitap seti olabilir. İster seti siz oluşturabilirsiniz isterseniz de internette kitap satışı yapılan sitelerde oluşturulmuş setlerden onun sevdiği ya da sevebileceği tarzda kitaplar tercih edebilirsiniz.

5- Dijital Akıllı Saat

Dijital Akıllı Saat

Son yıllarda oldukça popülerleşen akıllı saatler de güzel bir tercih olabilir.

6- Nostaljik Oyuncaklar Kutusu

Nostaljik Oyuncaklar Kutusu

Çocukluğumuzda oynadığımız oyuncakları bir araya getirip şık bir kutuda kız arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Ya da hediye satışı yapan sitelerde hazırlanmış olan nostaljik oyuncak kutularından birini de tercih edebilirsiniz.

7- Ahşap Fotoğraf Albümü

Ahşap Fotoğraf Albümü

Ahşap olan fotoğraf albümlerinden alarak içerisine en güzel anılarınızı koyabilirsiniz.

8- Plak

Plak

Kız arkadaşınızın pikabı var ise kesinlikle plak güzel bir tercih olacaktır. Özellikle istediği bir albüm var ise ve bunu alıp hediye ederseniz çok mutlu olacağı kesin.

9- Müzik Kutusu

Müzik Kutusu

Kişiye özel olarak satılan müzik kutuları kız arkadaşınız için tatlı bir hediye seçeneği olabilir.

10- Kar Küresi

Kar Küresi

Her kızın en çok beğendiği kar küreleri de güzel bir tercih. Daha önce ona kar küresi almadıysanız kesinlikle tavsiye ederiz. Özellikle yılbaşı hediyesi ya da sevgililer günü için güzel bir tercih.

11- İsme Özel Şarap Kadehi

İsme Özel Şarap Kadehi

Şık bir hediye düşünüyorsanız şarap kadehi en güzel seçeneklerden. İsme özel olarak internet üzerinden sipariş verebileceğiniz sitelerde mevcut.

12- Mesajlı Kartlar

Mesajlı Kartlar

Sevgiliniz için güzel sözlerin yazılı olduğu, ona duygularınızı itiraf edebileceğiniz kartlar hazırlayabilirsiniz.

13- Gümüş Kolye

Gümüş Kolye

Riske girmek istemeyip klasik bir hediye almak istiyorsanız gümüş kolye tercih edebilirsiniz. Kalpli, papatyalı kısacası kız arkadaşınızın sevebileceği tarzda kolye alabilirsiniz.

14- Aşk Temalı Mini Bahçe

Aşk Temalı Mini Bahçe

Sevgililer günü için bir hediye almak istiyorsanız sukulent ya da farklı çiçeklerin bir arada olduğu mini bahçe alarak hediye edebilirsiniz.

15- Anı Kitabı

Anı Kitabı

Kız arkadaşınıza ilişkiniz boyunca çektiğiniz güzel anılarınızın olduğu fotoğraflarla bir anı defteri oluşturabilirsiniz.

16- Şiir Kitabı

Şiir Kitabı

Kız arkadaşınız şiire bayılan biriyse ona şiir kitabı satın alabilirsiniz. Şiir yazabiliyorsanız da kitabın ilk ve son sayfasına siz de sevgiliniz için şiir yazabilirsiniz. Kesinlikle çok anlamlı ve duygusal bir hediye olacak.

17- İnci Kolye

İnci Kolye

Gümüş tarzda kolye değil de isterseniz inci kolye hediye edebilirsiniz. Hatta istiridye kutusu içerisinde hediyeniz daha havalı görünecektir.

18- El Isıtıcısı

El Isıtıcısı

Kız arkadaşınızın ellerinin daima sıcacık kalması için ona kalpli el ısıtıcısı hediye edebilirsiniz. Güzel bir sevgililer günü veya yılbaşı hediyesi seçeneği olabilir.

19- Pelüş Oyuncak

Pelüş Oyuncak

Kar küresi gibi pelüş oyuncaklar da her kızın favorisidir. Kız arkadaşınıza sevdiği hayvandan ister büyük ister normal boyda pelüş oyuncak alabilirsiniz. Tabi genel de büyük olanlar çok sevilir.

20- Dekoratif Masa Aydınlatması

Dekoratif Masa Aydınlatması

Kız arkadaşınızın öğrencilik hayatı varsa çalışma masası için farklı tarzlarda dekoratif masa aydınlatması alabilirsiniz.

21- Müzik Çalar Fotoğraf Çerçevesi

Müzik Çalar Fotoğraf Çerçevesi

Kız arkadaşınızla güzel bir anınızın fotoğrafını özel olarak müzik çalarlı fotoğraf çerçevesi yaptırabilirsiniz. Müzik olarak ikiniz için anlamlı olan bir şarkıyı seçebilirsiniz.

22- Atkı – Bere Seti

Atkı – Bere Seti

Kız arkadaşınız kışın doğduysa ya da yılbaşı hediyesi olarak düşünüyorsanız ve farklı hediye tercih ederek riske girmek istemiyorsanız atkı bere seti alabilirsiniz. Ya da sadece atkı ya da bere de alabilirsiniz. Tabi bir erkeğin öreceği atkı kız arkadaş için çok değerli olacağı kesin. Bu yüzden belki atkıyı siz örebilirsiniz. Hatta bere takmayı çok seviyorsa farklı renklerde bereler alıp güzel bir hediye paketi yapabilirsiniz.

23- Lezzet Sandığı

Lezzet Sandığı

Kız arkadaşınıza ister nostaljik olarak eskiden severek yediğiniz çikolatalardan ya da onun şu an sevdiği kurabiyelerden ve çiçeklerden güzel bir lezzet sandığı hazırlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kız arkadaşınız için farklı kutu hediyeler yapabilir ya da alabilirsiniz. Mesela nostaljik oyunlar kutusu satışı yapan siteler mevcut ya da lezzet sandığı hazırlayabilirsiniz. Bunun içerisine sevdiği çikolatalardan ya da kurabiyelerden koyabilirsiniz. Kurabiyeleri sizin yapmanız çok daha anlamlı olacaktır

Kız arkadaşınıza doğum gününde alabileceğiniz çok fazla hediye seçenekleri tabi ki mevcut. Bütçenize göre isterseniz pikap ya da plak, Fuji Instax Mini, kolye ya da pelüş ayı tercih edebilirsiniz.

İlgili Yazılar